Sınav Uzmanı Uygulamasından Eğitimde Bir Yenilik Daha

Sınav Uzmanı A.Ş. (www.sinavuzmani.net) Türk Telekom (Avea) marka ortaklığı sayesinde eğitim sektöründe ciddi bir yeniliğe daha adım atıyor:

Sınav-Uzmanı-Fb_v2

i) Sınavlarla dolu eğitim yılında ALES’ten YGS/LYS’ye; YDS’den DGS’ye ve çok yakında SPK’dan TOEFL’a kadar farklı bir çok sınavda kullanıcılarına hizmet veren, “sınava hazırlığın net adresi” Sınav Uzmanı, TT (Avea) kullanıcılarına çok özel indirimlerle satılacak. TT(Avea)’nin farklı sınavlara özel her ay düzenleyeceği SMS kampanyalarından elde edecekleri Pin kodlarını kullanan kullanıcılar bu indirimlerden faydalanabilecekler:

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/KampanyayiKacirma

ii) Her tür sınav/sertifikasyon alanında yayın yapan kurumların, yayıncıların; özetle içerik sağlayıcıların bir anlamda ortam sağlayıcısı olan Sınav Uzmanı, bu ortaklık sayesinde beraber iş yaptığı yayıncıları da ulusal platformda daimi olarak görünür kılacaktır.

Sınav Uzmanı uygulaması bu bağlamda, herhangi bir sınav/sertifikasyon alanında yayıncılık yapan tüm kurumları, uygulamanın içerisinde bulunmaya ve ulusal mecrada görünür olmaya davet etmektedir.

Gün geçtikçe Türkiye’deki her tür sınav hazırlığının merkezi haline gelen Sınav Uzmanı uygulaması, Mayıs ayında TOEFL, SAT/ACT gibi sınavları da uygulamaya dahil edecek ve ilk uluslararası açılımını gerçekleştirecektir.

Bireysel öğrenme, mobil öğrenme, sosyal platformları kullanma ve oyunsallaştırma, yapay zeka unsurlarının tamamını birleştiren Sınav Uzmanı uygulaması, ilerleyen zamanlarda sadece dünyadaki popüler sınavlarda değil, farklı ülkelerin yerel sınavlarında da kullanılan bir uygulama olacaktır.

Sınav Uzmanı uygulamasını ve iş modelini tanımak için:

i) https://cangurses.wordpress.com/2015/12/20/sinav-uzmani-nedir-kullanicilar-acisindan-bakis/
ii) https://cangurses.wordpress.com/2015/12/20/sinav-uzmani-nedir-egitim-sektoru-acisindan-bakis/
iii) https://cangurses.wordpress.com/2016/02/08/sinav-uzmani-nedir-kurumsal-dunya-acisindan-bakis/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s